Se produkter som liknar Ljusstake, Ystad Metall, Lilj.. på Tradera (579663963)
Swedish Lily/Liljan ljusstakar - Stockholms Auktionsverk
Ljusstakar 1 par ”Liljan” Ystad Metall - Stockholms Auktionsverk
Ljusstake, Ystad metall, (liljan) Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4561
Ljusstakar, Ivar Ålenius Björk (1905-1978), Sverige. "Liljan". Ystad metall. Mässing. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9056
LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Ljusstake, Ivar Ålenius-Björk, Liljan, mässing, Ystad metall, Glainsats, Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Local hero: Liljan - Trendenser
Ljusstake mässing Liljan Ystad Metall
Slutpris för Ljusstake, "Liljan" Ystad
LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall. | Barnebys
LJUSSTAKAR, 'Liljan', Ivar Ålenius Björk, SM
IVAR ÅLENIUS BJÖRK, 2 st ljussta | Auktion www.olsensauktioner.se
Lot-Art | LJUSSTAKAR, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad metall, 1900-tal.
liljan ljusstake | Barnebys
LJUSSTAKAR, ett par, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, 1950-60-tal. - Bukowskis